SXKL-5E-UTP-PVC-GY - Solarix, 305 m/doboz, Fca
A licna típusú Solarix kábelek összekötő kábelek gyártására szolgálnak. Rugalmasságukat az biztosítja, hogy az egyes vezetők úgynevezett kábelt alkotnak, amelyet hét vékony, 0,18 mm átmérőjű rézhuzalból szőnek. A kábelek...
Termékkód: 2212-119 EAN: 8595684701333 Gyártó: SOLARIX
- Leírás
- Termékkérdés
A licna típusú Solarix kábelek összekötő kábelek gyártására szolgálnak. Rugalmasságukat az biztosítja, hogy az egyes vezetők úgynevezett kábelt alkotnak, amelyet hét vékony, 0,18 mm átmérőjű rézhuzalból szőnek. A kábelek árnyékolt és árnyékolatlan változatban is kaphatók. Az FTP kábel esetében az árnyékolás alumínium fóliából készül, a PVC köpeny színe szürke. Az árnyékolatlan Solarix előlap szürke színben kapható, PVC burkolattal. A licna kábel tulajdonságai miatt (főleg nagyobb csillapítás) nem alkalmas vízszintes kábelezésre.
| Kábel típusa | UTP |
| Végrehajtás | 4 pár |
| Kategória | 5e |
| Huzal | kötél |
| Vezető átmérője | 7 x 0,18 mm |
| Árnyékolás | Nem |
| Külső burok | PVC |
| Reakció a tűzre | FC |
| Kábel külső átmérője | 5,3 mm |
| Kabát színe | szürke |
| Csomagolás | 305 méter, doboz |
| Csomag súlya | 10,75 kg |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















