UPS RACK FSP-3000VA Psin - tartalék tápegység
Tartalék UPS RACK FSP-3000VA Psin Online típus. Az előlapon lévő átlátszó LCD kijelző mutatja a bemeneti és kimeneti feszültség értékét, az akkumulátor állapotát és az UPS terhelést. Helyi UPS felügyelet USB vagy RS232 porton...
Termékkód: 2008-042 EAN: 8595584653497 Gyártó:
- Leírás
- Termékkérdés
Tartalék UPS RACK FSP-3000VA Psin Online típus. Az előlapon lévő átlátszó LCD kijelző mutatja a bemeneti és kimeneti feszültség értékét, az akkumulátor állapotát és az UPS terhelést. Helyi UPS felügyelet USB vagy RS232 porton keresztül. A távfelügyelethez lehetőség van SNMP kártya hozzáadására az Ethernet hálózathoz való csatlakozáshoz, vagy hibakimenetekkel és bemenetekkel ellátott relékártya az UPS vezérléséhez. Az UPS legalább 80 cm mélységű szekrényekbe szerelhető, a telepítéshez szerelősínek ajánlottak. Az UPS rackbe szerelés nélkül is használható, az UPS oldalt áll a mellékelt talpakban.
| Eszköz típusa | UPS tartalék tápegység |
| Teljesítmény | 2700 W / 3000 VA |
| Kimeneti feszültség görbe | szinuszos hullám |
| Kapcsolási késleltetés | 4 ms |
| Akkumulátor | 6x 12 V/ 9 Ah |
| Töltési idő | 4 óra/ 90% nevek. kapacitás |
| Biztonsági mentés ideje: | 675 W - 26 perc |
| Bemenet | 1x IEC C20 |
| Aljzatok száma | 6 |
| Dugók | 6x IEC C13 |
| Kommunikáció | USB, RS232 |
| Távfelügyelet | opcionális SNMP kártya - kiegészítő kártya |
| Állapot kijelző | Átlátszó LCD kijelző |
| Állapotjelzés | opcionális Relékártya - kiegészítő kártya |
| Hűtés | aktív, beépített ventilátor |
| UPS telepítés | minimum 800 mm mélységű szekrénybe |
| UPS telepítés | függőlegesen, a mellékelt talapzaton |
| Csomag tartalma | tápkábel, rack rögzítési tartozékok, állvány, USB kábel, CD, használati útmutató |
| Szín | fekete |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















