UPS TOWER FSP-3000VA Psin - tartalék tápegység
Tartalék forrás UPS TOWER FSP-3000VA Psin típusú Online. Az előlapon lévő átlátszó LCD kijelző mutatja a bemeneti és kimeneti feszültség értékét, az akkumulátor állapotát és az UPS terhelést. Helyi UPS felügyelet USB vagy...
Termékkód: 2008-039 EAN: 8595584653466 Gyártó:
- Leírás
- Termékkérdés
Tartalék forrás UPS TOWER FSP-3000VA Psin típusú Online. Az előlapon lévő átlátszó LCD kijelző mutatja a bemeneti és kimeneti feszültség értékét, az akkumulátor állapotát és az UPS terhelést. Helyi UPS felügyelet USB vagy RS232 porton keresztül. A távfelügyelethez lehetőség van egy SNMP kártya hozzáadására az Ethernet hálózathoz való csatlakozáshoz, vagy egy relékártya, hibakimenetekkel és -bemenetekkel az UPS vezérléséhez.
| Eszköz típusa | UPS tartalék tápegység |
| Teljesítmény | 2700 W / 3000 VA |
| Kimeneti feszültség görbe | szinuszos hullám |
| Kapcsolási késleltetés | 4 ms |
| Akkumulátor | 6x 12 V/ 9 Ah |
| Töltési idő | 4 óra/ 90% nevek. kapacitás |
| Biztonsági mentés ideje: | 675 W - 26 perc |
| Bemenet | 1x IEC C20 |
| Aljzatok száma | 3 |
| Dugók | 4x Schuko |
| Kommunikáció | USB, RS232 |
| Távfelügyelet | opcionális SNMP kártya - kiegészítő kártya |
| Állapot kijelző | Átlátszó LCD kijelző |
| Állapotjelzés | opcionális Relékártya - kiegészítő kártya |
| Hűtés | aktív, beépített ventilátor |
| Csomag tartalma | tápkábel, USB kábel, CD, használati útmutató |
| Szín | fekete |

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















