VFC-1-KL-ZAP - süllyesztett kültéri egység halszem kamerával és érintéssel. billentyűzet
Kültéri süllyesztett ajtóegység halszem kamerával (170°-os látószög) és érintőbillentyűzettel. Tartalmaz egy kamerát, LED-es háttérvilágítást, csengőgombot, érintőbillentyűzetet az ajtózár relé vezérléséhez,...
Termékkód: 1909-036 EAN: 8595584647342 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri süllyesztett ajtóegység halszem kamerával (170°-os látószög) és érintőbillentyűzettel. Tartalmaz egy kamerát, LED-es háttérvilágítást, csengőgombot, érintőbillentyűzetet az ajtózár relé vezérléséhez, hangszórót és mikrofont.
| Modul típusa | kültéri süllyesztett ajtóegység kamerával |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 20 mA, max. 110 mA |
| Kamera | 2 Mpix halszem kamera |
| Látószög (vízszintes) | széles látószög 170° |
| Kamera beállítások | Nem |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max. 24 V/1 A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc (1-9 s a beltéri egység beállításával) |
| Kilépés gomb | igen (csak ha a zárat az egységről működteti) |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc |
| Egységbeállítások | hangszóró hangereje |
| Egységbeállítások | mikrofon érzékenység |
| Billentyűzet típusa | érintés |
| Kódok száma | 40 (1x ideiglenes) |
| Funkció | ajtózár relé vezérlés kóddal |
| Funkció | a második relé vezérlése kóddal (a VT-RELAY modul használatakor) |
| Vezérlő gomb | csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max.4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | mély |
| Szín | rozsdamentes acél |
| A csomag része | süllyesztett doboz (sz 105 x ma 208 x ma 41 mm) |
VHC-1 v2 - kültéri egység kamerával
60 560 Ft
VL 02-2x1/100 - kiszerelés 100m/fólia
33 109 Ft
VT-D-70-DP - belső 7" LCD egység
100 374 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















