VFC-1S - kültéri egység halszem kamerával
Kültéri ajtóegység halszem kamerával 165°-os látószöggel. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez. Modul típusa kültéri ajtó egység kamerával...
Termékkód: 2207-110 EAN: 8595584656412 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtóegység halszem kamerával 165°-os látószöggel. Tartalmaz egy kamerát, háttérvilágítást, csengőgombot, hangszórót, mikrofont és relét az ajtózár vezérléséhez.
| Modul típusa | kültéri ajtó egység kamerával |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 10 mA, max. 90 mA |
| Kamera | 2 Mpix halszem kamera |
| Látószög (vízszintes) | 165° |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé (a VT-RELAY modul segítségével egy második relével bővíthető) |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max. 24 V/1 A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc |
| Kilépés gomb | Nem |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc max |
| Vezérlő gomb | csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max.4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | felszínes |
| Végrehajtás | műanyag/fém |
| Szín | ezüst |
VL 02-2x1/100 - kiszerelés 100m/fólia
33 109 Ft
VT-D-SL2 - belső audio egység
20 745 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















