VFC-4-R - kültéri 4tl. egység olvasóval - felület
Kültéri ajtó 4 gombos egység halszem kamerával 170°-os látószöggel és kártyaolvasóval. Tartalmaz egy kamerát, LED-es háttérvilágítást, egy kártyaolvasót az ajtózár relé vezérléséhez, egy hangszórót és egy mikrofont....
Termékkód: 2008-064 EAN: 8595584652773 Gyártó: V-LINE
- Leírás
- Termékkérdés
Kültéri ajtó 4 gombos egység halszem kamerával 170°-os látószöggel és kártyaolvasóval. Tartalmaz egy kamerát, LED-es háttérvilágítást, egy kártyaolvasót az ajtózár relé vezérléséhez, egy hangszórót és egy mikrofont.
| Modul típusa | kültéri ajtó egység kamerával |
| Tápegység | 22–27 V DC a VT-SEPv2+PS1 forrásból |
| A jelenlegi felhasználás | min. 35 mA, max. 130 mA |
| Kamera | 2 Mpix halszem kamera |
| Látószög (vízszintes) | széles látószög 170° |
| Kamera beállítások | Nem |
| Ragyogás | igen, LED-ek |
| Kimenet ajtózárhoz | 1 x NO/NC relé |
| Tápellátás lezárása | egységtől, max 270 mA/12 V DC (önzáró zárakat nem lehet táplálni) |
| Tápellátás lezárása | ext. forrás, relé terhelés max. 24 V/1 A DC/AC |
| Az ajtózár nyitási ideje | 1-99 másodperc (1-9 s a beltéri egység beállításával) |
| Kilépés gomb | igen (csak ha a zárat az egységről működteti) |
| Beszélgetési idő | 90 másodperc |
| Kártyaolvasó | igen, EM 125kHz |
| Kártyaolvasó | akár 320 kártya/címke a rendszerben |
| A csomag része | 2 x mester, 5 x felhasználói medál |
| Funkció | ajtózár relé vezérlés kártyán/távirányítón keresztül |
| Vezérlő gomb | 4x vastagság csengetés |
| A rendszerben lévő ajtóegységek száma | max.4 (a VT-BUS4A modul használatakor) |
| Kábelezés | 2 vezeték, csavart, árnyékolatlan |
| Telepítés | felszínes |
| Végrehajtás | fém |
| Szín | ezüst |
| A csomag része | rozsdamentes acél tető (sz 95 x ma 180 x ma 41 mm) |
VHC-1 v2 - kültéri egység kamerával
60 560 Ft
VT-D-70-DP-B - belső 7" LCD egység - fekete
100 374 Ft

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















