Viking ACT44 hálózati adapter
Viking ACT44 hálózati adapter
A Viking ACT44 egyesíti a négy USB-portot (3× USB-A és 1× USB-C), négy hálózati csatlakozót és egy 2 méteres hosszabbító kábelt egyetlen kompakt és kényelmes adapterben. Lehetővé teszi, hogy...
Termékkód: VACT44 EAN: 8595656504092 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking ACT44 hálózati adapter
A Viking ACT44 egyesíti a négy USB-portot (3× USB-A és 1× USB-C), négy hálózati csatlakozót és egy 2 méteres hosszabbító kábelt egyetlen kompakt és kényelmes adapterben. Lehetővé teszi, hogy egyszerre már akár nyolc eszközt tápláljon, miközben értékes helyet takaríthat meg az íróasztalán vagy otthonában.
A tiszta digitális kijelzőn látható a teljesítmény, az energiafogyasztás és a feszültség - így mindig kézben tarthatja az eseményeket.
Az egyszerű kezelhetőség érdekében egy praktikus Be/ki kapcsoló gomb is található. A Viking ACT44 ideális megoldás minden otthonba és irodába.
.jpg)
Főbb jellemzők:
- Digitális kijelző: megjeleníti az aktuális teljesítményt, az energiafogyasztást és a feszültséget a maximális áttekinthetőség érdekében.
- Teljesítményes hálózati adapter:az220V-250V-on maximum 4000W-os terhelést képes kezelni. Megfelel a 220V-250V-os feszültségnek.
- Négy váltakozó áramú konnektor:mindegyikhez egyszerre több készülék csatlakoztatását teszi lehetővé.
- Négy USB port: 3× USB-A (összesen 5V 2,4A) és 1× USB-C (20W) a mobileszközök, táblagépek és egyéb elektronikus eszközök gyors töltéséhez.
- Védelem és biztonság:A tartós anyagok (ABS + PC keverék) és a rézmag kábel biztosítják a megbízható működést.
- ON/OFF gomb: Könnyen be/ki lehet kapcsolni az adaptert és visszaállítani a kijelző értékeit.
- 2m kábelhossz: rugalmas és könnyű csatlakoztatás még a nehezen hozzáférhető helyeken is.
Teljesítmény, ellenőrzés és biztonság egyben
A Viking ACT44 hálózati adapterrel a készülékek széles skáláját töltheti hatékonyabban. Az olyan kis eszközöktől kezdve, mint a fejhallgatók vagy az okosórák, az okostelefonok, a táblagépek és a nagy teljesítményű laptopok, valamint az otthonában található egyéb elektromos készülékek,
A Viking ACT44 praktikus megoldás bármilyen környezetbe - legyen szó az irodában az íróasztal rendben tartásáról, a nappaliban a szervezett és kényelmes áramellátásról, a gyerekszobában az elektronikai eszközök biztonságos töltéséről, vagy a konyhában a készülékek egyszerű csatlakoztatásáról.
.jpg)
A csomag terjedelme:
1 db - Viking ACT44 hálózati adapter
| Technikai adatok | |
| Modell: | Viking ACT44 hálózati adapter |
| Maximális áram: | 16A |
| Feszültség: | 220V-250V~ |
| Max. Teljesítmény: | 4000W |
| USB-A kimenet: | 12W (5V/2.4A) |
| USB-C kimenet: | 20W (5V/3A,9V/2.22A, 12V/1.67A) |
| Frekvencia: | 50Hz/60Hz |
| Interfész: | 4x AC kimenet + 3x USB-A + 1x USB-C |
| Kimenetek száma: | 8 |
| Anyag: | Műanyag: ABS+PC keverék, jKábelmag: Tiszta réz.,1.5mm2, dkábel hossza: 2m | .
| Súly: | 566g |
| Méretek: | 9.1 x 9.1 x 9.6 cm |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb




.jpg)















