Viking ACT55 hálózati adapter
Viking ACT55 hálózati adapter
100W teljesítmény az USB-C kimeneteken a Viking ACT55 hálózati adaptert a laptopok, telefonok és más eszközök gyors töltéséhez teszi elsőrangúvá - otthon, az irodában és útközben is.
A Viking...
Termékkód: VACT55 EAN: 8595656504078 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking ACT55 hálózati adapter
100W teljesítmény az USB-C kimeneteken a Viking ACT55 hálózati adaptert a laptopok, telefonok és más eszközök gyors töltéséhez teszi elsőrangúvá - otthon, az irodában és útközben is.
A Viking ACT55 egyesíti öt nagy teljesítményű USB portot (3× USB-C és 2x USB-A), öt hálózati csatlakozót és egy 2 m-es hosszabbító kábelt egyetlen kompakt adapterben, amely akár 10 eszköz egyidejű ellátását is lehetővé teszi.
.jpg)
Főbb jellemzők:
- Maximális teljesítmény 4000W: Megbízható tápegység a nagy energiafogyasztású készülékekhez és elektronikához.
- <Öt AC kivezetés: több eszköz egyidejű csatlakoztatását teszi lehetővé.
- Három nagy teljesítményű USB-C port: kettő még 100 W-os, egy 30 W-os - ideális laptopok, táblagépek és telefonok gyors töltéséhez.
- Két USB-A port:Támogatja a töltést már 18 W-ig. Megfelelően töltődik.Megfelelően töltődik.
- Előrelátott kombinált töltés: lehetővé teszi a hatékony energiaelosztást több eszköz között. Megoldja a hatékony energiaelosztást több eszköz között.
- Védelem és biztonság:A tartós anyagok (ABS + PC keverék) és a rézmag kábel biztosítják a megbízható működést. Megbízható működés.
- ON/OFF gomb: egyszerűen be- és kikapcsolja az adaptert .
- 2 m hosszú kábel: rugalmas és könnyen csatlakoztatható még a nehezen hozzáférhető helyeken is.
.jpg)
Teljesítmény, biztonság és stílus egyben
A Viking ACT55 hálózati adapterrel a készülékek széles skáláját töltheti hatékonyabban. A kisebb eszközöktől, mint a fejhallgató vagy az okosóra, az okostelefonokig, a táblagépekig, a nagy teljesítményű laptopokig és az otthonában lévő egyéb elektromos készülékekig.
Mindenféle eszközzel feltöltheti a készüléket.A Viking ACT55 praktikus megoldás bármilyen környezetben - legyen szó az irodában, ahol segít rendet tartani az íróasztalán, a nappaliban a szervezett és kényelmes áramellátásért, a gyerekszobában az elektronikai eszközök biztonságos töltéséhez, vagy a konyhában a készülékek egyszerű csatlakoztatásához.
<.jpg)
A csomag terjedelme:
1 db - Viking ACT55 hálózati adapter
| Technikai specifikációk | |
| Modell: | Viking ACT55 hálózati adapter |
| Névleges teljesítmény: | 4000W-16A MAX. 220V-250V~50Hz/60Hz |
| TOTAL USB kimenet: | 100W MAX. |
| USB-C1/C2 kimenet: | 100W(5V 3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/5A) |
| Egyesült Államok USB-C3: | 30W(5V/3A,9V/3A,12V/2.5A,15V/2A,20V/1.5A) |
| USB-A kimenet: | 18W(5V/3A,9V/2A,12V/1.5A) |
| Teljesítménykimenetek (kombináció): | A1+A2: 18W+18W A1+C2=A2+C1: 18W+45W C1+C2: 45W+45W C1+C3=C2+C3: 65W+30W C1+C2+C3: 30W+30W+30W (A1+C1)+A2+C3=(A2+C2)+A1+C3=5V 3A+18W+30W (A1+C1)+C2+C3=(A2+C2)+C1+C3=5V 3A+45W+30W C3+( A1+C1)+(A2+C2): 30W+5V 3A+5V 3A C1/C2 PPS: 5-20V 5A C3 PPS: 5-11V 3Az |
| Interfész: | 5x AC kimenet + 2x USB-A port + 3x USB-C port |
| Kimenetek száma: | 10 |
| Anyag: | Műanyag (PC Blend + ABS), Mag + kábel hossza - Tiszta réz, 2m, 1,5mm2 |
| Súly: | 762g |
| Méretek: | 10 x 10 x 10.4 cm |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















