Viking SR31 kültéri napelemes LED-es lámpa
Viking SR31 Solar LED kültéri lámpa
A Viking SR31 ideális megoldás az alacsony karbantartási igényű kültéri világításhoz. Ez a fali lámpa fényes megvilágítást (4000 K) biztosít nagy színpontossággal és még 700 lm...
Termékkód: VSR31 EAN: 8595656504689 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking SR31 Solar LED kültéri lámpa
A Viking SR31 ideális megoldás az alacsony karbantartási igényű kültéri világításhoz. Ez a fali lámpa fényes megvilágítást (4000 K) biztosít nagy színpontossággal és még 700 lm fényerővel.
A fényt két helyről, a felső részből (200 lumen) és az alsó részből (500 lumen) bocsátja ki. Szükség szerint négy világítási mód közül választhat. A Viking SR31 IP44 tanúsítvánnyal rendelkezik.
A Viking SR31 IP44 tanúsítvánnyal rendelkezik.

Főbb jellemzők:
- Kombinált fényerősség 700 lumen, 200 lumen felső fény és 500 lumen alsó fény
- Erős LED világítás (4000K) nagy színpontossággal (Ra>70)
- LED 2835 (36 db) Fényforrásként funkcionál.
- A fejlett ALS2.3 technológia állandó megvilágítást biztosít még változó körülmények között is
- 4 világítási mód, módváltás a gombbal
- A világítás körülbelül 7 napig bírja a fényt nem megfelelő körülmények között
- Napenergia-ellátás monokristályos napelemen keresztül 4,86V/1,3W
- Teljes akkumulátortöltés 7,5 óra alatt
- Eltávolítható kialakítás IP44 védelemmel
<
Modern és energiatakarékos világítás
A Viking SR31 tökéletes választás mindazok számára, akik stílusos és energiahatékony kültéri világítást keresnek. A LED-es lámpát egyszerűen felszerelheti az Ön által kiválasztott helyre, a Viking SR31 világítás pedig a napenergiával működő kialakításának köszönhetően karbantartásmentes lesz.
A felhasznált monokristályos napelem teljesítménye 4,86V/1,3W. Ha a külső körülmények nem megfelelőek, a Viking SR31 világítás akár 7 napig isműködhet.
A Viking SR31 napelemes LED-es kültéri lámpa ideális a kertben, a felhajtón, a teraszon vagy a bejárati ajtónál történő használatra.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking SR31 kültéri napelemes LED-es lámpa
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking SR31 Solar LED kültéri lámpa |
| Luminance: | 700 lm MAX. (felső fény 200 lm, alsó fény 500 lm) |
| Fényszín: | 4000K, Ra>70 |
| Light type: | LED 2835, 36db |
| Light Coverage: | 9 m2 |
| Világítási idő nem megfelelő körülmények között: | >7 nap |
| Vezérlési mód: |
gomb, ON/OFF megnyomása 1,5s-ig rövid megnyomás a világítási mód megváltoztatásához |
| Világítási mód: | M1:25% hajnalban M2:50% hajnalban M3:75% hajnalban M4:100% hajnalban |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Védelem: | IP44 |
| Anyag: | ABS+PC |
| Beszerelési magasság: | 2.5m |
| Méretek: | 17,8 x 6,4 x 4,1 cm |
| Napelemek műszaki jellemzői: | |
| típus: | Monokristályos |
| Teljesítmény: | 4,86V/1,3W |
| Akkumulátor specifikációk: | |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Kapacitás: | 3,7V/7,4Wh |
| Feltöltési/kisülési hőmérséklet: | -10~+55°C |
| Feltöltési idő: | 7.5h |
| Teljesítmény: | 160lm/W |
| A teljes termék súlya: | 230g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















