Viking B6743 kézi munkalámpa
Viking B6743 kézi munkalámpa
A Viking B6743 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelyben, otthon, építkezésen vagy nyaralóban.A Viking B6743 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelyben,...
Termékkód: B6743 EAN: 8595656508786 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking B6743 kézi munkalámpa
A Viking B6743 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelyben, otthon, építkezésen vagy nyaralóban.
A Viking B6743 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelyben, otthon, építkezésen vagy nyaralóban.Ez a munkalámpa 200 lm fényerősséget biztosít, 3 világítási módot és a IPX6 és IK07 védelemnek köszönhetően nagy tartósságot kínál, amit a szakemberek és a barkácsolók egyaránt értékelni fognak.
A Viking B6743 munkalámpa előnye, hogy töltéséhez nincs szükség hagyományos elemekre , csak egy újratölthető kábelt kell használni az adott bemeneti vagy töltési módhoz megadott műszaki adatoknak megfelelően.
Főbb jellemzők:
- Ergonomikus kialakítás: A vastagabb és szakaszosan megemelt felület az oldalakon biztonságos fogást biztosít, ideális a hosszú munkaórákhoz.
- Flexibilis világítás: A fő LED szalag 50 lm, 200 lm és 50 lm (SMD) fényerősségű üzemmódok közül választhat, így a fényerősséget az Ön igényeihez igazíthatja.
- Egyszerű működés: A világítás aktiválása egyszerű - egyszerűen nyomja meg a BE/KIKapcsolót a különböző fénymódok közötti váltáshoz az optimális megvilágítás érdekében.
- Mozgatható állvány: A lámpa alján egy mozgó állvány található, amely akár 180 fokban is elfordulhat. Az állvány mágnest is tartalmaz, így a lámpát bármilyen fémfelületre könnyedén felszerelheti.
- Praktikus felhasználás: A felső rész hátulján található klipsz lehetővé teszi a ruházatra vagy övre való rögzítést, így ideális professzionális használatra és otthoni javításokra.
A csomag tartalma:
1 db - Viking B6743 kézi munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6743 kézi munkalámpa |
| Fényforrás | SMD+COB |
| Luminance: |
50 lm - 200 lm - 50 lm (SMD) |
| Fényszín: | 5500 - 7500K, Ra 70 |
| Control Mode: |
A lámpa aktiválásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyes megnyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg végül a lámpa ki nem kapcsol. . |
| Működési idő: | 8h(Low) - 2h(High) - 4h(SMD) |
| Védelem: | IPX6/IK07 |
| Méretek: | 15.5 x 3.5 x 2.2 cm |
| Akkukapacitás: | 3.7V 750mAh |
| Töltési idő: | 2.5h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Bemenet: | USB-C |
| Súly: | 97 g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















