Viking PRIME-4G napkamerás kamera
Viking PRIME 4G Solar 4K kamera
Solar 4K kamera Viking PRIME 4G, amely panoráma lencsékkel rendelkezik 180°-os betekintési szöggel, IP66 védelemmel (csak akkor érvényes, ha minden be- és kimeneti csatlakozó le van fedve pl. PIR...
Termékkód: VPRIME4G EAN: 8595656509011 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking PRIME 4G Solar 4K kamera
Solar 4K kamera Viking PRIME 4G, amely panoráma lencsékkel rendelkezik 180°-os betekintési szöggel, IP66 védelemmel (csak akkor érvényes, ha minden be- és kimeneti csatlakozó le van fedve pl. PIR érzékelő - távolság 8m, emberi mozgásérzékelés és éjjellátás. A kamera egy erősáramú napelemhez is csatlakoztatható, így a kamera függetleníthető az elektromos hálózattól.

Kizárólag 4G SIM-kártyával működik (nem kompatibilis az Orange SIM-kártyákkal), és a kártyán lévő PIN-kódot deaktiválni kell.
A kamera 4G modemen keresztül csatlakozik (FDD:B1/3/5/7/8/20; TDD:B38/40/41; WCDMA:B1/5/8; GSM:850/900/1800Mhz) és akár 4K felbontást biztosít, így részletes képeket figyelhetsz meg.
A felvételek tárolásához egyaránt használhatod a memóriakártya foglalatot (akár 128GB) és felhő tárhelyet
.A feltöltött videók kódolása H.264+ és H.265 formátumban történik.
A kamera vezérlése és beállítása a NiView alkalmazással lehetséges, amely elérhető mind a App Store(Apple készülékek, iOS operációs rendszer), mind a Google Play (Android készülékek esetében).
Link a mobilalkalmazás letöltéséhez ITT.

A Viking PRIME 4G napkamerát a csomagban található napelemmel, lehet táplálni, amely optimális napfényben és a kamera működési módjának megfelelő beállításával elegendő energiát biztosít a kamera akkumulátorának (18000mAh) feltöltéséhez. Vagy töltheti a fényképezőgépet egy power bank vagy más forrás segítségével, vagy közvetlenül a hálózatról a USB-C bemenetnek köszönhetően.
A NiView intelligens alkalmazástávoli hozzáférést, ahol valós időben nyomon követheti, mi történik a kamera előtt, 3 működési mód közül választhat (normál mód, adaptív mód és folyamatos felvételi mód) és vezérelheti a képbeállításokat (szög, lejátszásfelvétel, kamera- és felhasználói fiókbeállítások).
A Viking PRIME 4G kamera egy mikrofonnal és egy hangszóróval is rendelkezik, így lehetővé teszi a kétirányú hangzást. Többek között két fényforrással rendelkezik, amelyek színes képfelvételt biztosítanak Önnek akár
<
A Viking PRIME 4G legfontosabb jellemzői
- Panorámás 4K/8MP kamera 4G csatlakozási lehetőséggel és napenergiával.
- Ultra nagy látószögű megfigyelés két 180° objektívvel.
- A kamera üzemideje akár 80 nap SP tápellátás nélkül (laboratóriumi teszt)
- felbontás 4K (4096*2160)
- 4G (TD-LTE,TD-LTE/LTE FDD TD-LTE/LTE-FDD)
- 6W napelem 2m hosszabbító kábellel, beépített 18000 mAh akkumulátor (a napelem külön telepíthető)
- Kétirányú hangalapú kaputelefon.
- felhőtároló és TF-kártya-tároló max. 128GB.
- Távoli megtekintés/lejátszás támogatása Android, IOS APP-on keresztül (APP: NiView).
- Videófelvétel és ébresztő üzenetküldés PIR + emberi mozgásérzékeléssel (8 m-es hatótávolság). PIR + emberi mozgásérzékeléssel.
- 24 órás videofelvétel + kiváltó felvétel - videófelvétel az előző kiváltó utasításoknak megfelelően
- Konstrukció kettős fényforrással, teljes színes éjjellátó 20 m-re, infravörös üzemmódban 40 m-re .
- Dupla lencse - Két lencse (egyenként 2,8 mm) kombinálva egy szuper nagy látószögű látószöggé, négyszeres digitális zoom (zoom).
- Duplacsatornás - Előnézet panoráma- és közeli nézetekhez.
- Támogatja az emberi mozgásérzékelést és az automatikus emberi mozgáskövetést.
- Vízálló minősítésIP66.

| Cloud Storage árazás: | |
| 30 napos előfizetés (3 napos archiválási rekord a felhőben) | 3,99 USD |
| 30 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 4,99 USD |
| 30 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | $5.99 |
| 360 napos előfizetés (3 napos archivált felvétel a felhőben) | 39,90 USD |
| 360 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 49,90 USD |
| 360 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 59,90 USD |
| Technikai információk: | |
| Modell | Viking PRIME 4G |
| Általános | |
| Főprocesszor | Ingenic-T40 |
| Megvalósítást támogató rendszer | Android + iOS |
| Képérzékelő | 2 x CMOS érzékelő |
| Kép tömörítés/Video formátum | H.264+/H.265 |
| felbontás | 4Mp + 4MP |
| Internetkapcsolat | 4G (TD-LTE,TD-LTE/LTE-FDD/LTE-FDD) |
| Érzékelés | |
| Érzékelési mód | PIR + emberfelismerés |
| Elismerési távolság | 0 - 8 m |
| Érzékelési szög | 180° |
| Figyelmeztetés/közlemény | Telefonos értesítés |
| Night Vision | |
| Teljes színes éjszakai látás | 0.00001 Lux |
| IR LED | Infrared LED fények 40m távolságban |
| Fehér LED fény | fehér LED fény 20m távolságban |
| Audio | |
| Beépített hangszóró | teljesítményfelvétel ±3W |
| Beépített mikrofon | 20 méteres távolságig monitorozza a hangot |
| Optika | |
| Dupla lencse | 2.8mm + 2.8mm összekapcsolt panoráma |
| felbontás | 4K (4096*2160) |
| Tárolás | |
| felhőalapú tárolás | az APP-ban |
| TF kártya | TF kártya max. 128Gb |
| Akku és teljesítmény | |
| Teljesítmény üzemmód | Napelem + beépített akkumulátor |
| Napelem (anyag) | Monokristályos panel, szilikon |
| Napelem teljesítmény | 6W |
| Akkukapacitás | 18,000 mAh |
| Képfelvétel fogyasztás | 3W |
| Standby energiafogyasztás | 0.003W |
| Kizárólag akkumulátoros üzemidő | Még 80 nap SP tápellátás nélkül (laboratóriumi teszt) |
| A töltéshez alkalmas adapter - paraméter: | DC 5V/2A |
| Más | |
| A használat környezete | kültéri és beltéri |
| működési hőmérséklet | -20° - 60°C |
| működő páratartalom | 0% - 90% RH |
| Súly | 1.5 kg |
| Termék mérete | 155 x 220 x 143 mm |
| Pakett mérete | 250 x 230 x 188 mm |
| IP védelem | IP66 (csak akkor érvényes, ha minden bemeneti és kimeneti csatlakozót lefednek, pl. szilikon védőburkolattal) |

A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















