Viking HDs01 4G Solar HD kamera
Viking HDs01 4G Solar HD kamera
Napkamerás HD kamera VIKING HDs01 4G forgó motoros objektívvel, IP66 védelemmel (csak akkor érvényes, ha minden be- és kimeneti csatlakozó le van fedve pl. szilikon védőburkolat) és nagy...
Termékkód: VHDS01 EAN: 8595656507109 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking HDs01 4G Solar HD kamera
Napkamerás HD kamera VIKING HDs01 4G forgó motoros objektívvel, IP66 védelemmel (csak akkor érvényes, ha minden be- és kimeneti csatlakozó le van fedve pl. szilikon védőburkolat) és nagy teljesítményű éjszakai infravörös látás még 30 m-ig.
Egyaránt alkalmas áram nélküli területek biztosítására. A napelemnek köszönhetően a kamera teljesen független az elektromos hálózattól.A napelemes kamera PIR érzékelővel van felszerelve, amely akár 8 méteres távolságból is megbízhatóan érzékeli a mozgást.
A napelemes kamera megbízhatóan érzékeli a mozgást.

Kizárólag 4G SIM-kártyával működik (nem kompatibilis az Orange SIM-kártyákkal), és a kártyán lévő PIN-kódot deaktiválni kell.
Főbb jellemzők:
- 4G kapcsolat típusa
- Egyszerű vezérlés mobil APP-on keresztül
- Megoldás az adatok tárolására szabványos TF/MicroSD memóriakártyákon vagy felhőtárolón .
- A PIR emberi mozgásérzékelés (8 m-es hatótávolság) és értesítések mobiltelefonra funkciója
- IR (infravörös) és színes éjjellátó akár 30m-re
- forgó motoros lencse
- Full HD 1080P (1920x1080 pixel) felbontás
- A feltöltött videó kódolása H.265 és H.264+
- Tápellátás napelemmel, akár 6 W-os teljesítményig
- IP66 víz- és porvédelem

Nagyszerű minőség és felbontás



| Technikai specifikációk: | |
| Szenzor típusa: | 3.0MP 1/2.7" CMOS |
| SIM kártya: | Nano SIM |
| Rekordfelbontás: | 1920*1080 |
| Akkukapacitás: | 12000mAh |
| Napelem kapacitás: | 6W |
| Night Mode: | ANO |
| TF kártya támogatása: | ANO (16GB-128GB) |
| Működési hőmérséklet: | -10~60°C |
| Standby energiafogyasztás: | 0.05W |
| Védelem: | IP66 (csak akkor érvényes, ha az összes bemeneti és kimeneti csatlakozó le van fedve, pl. szilikon védőburkolattal) |
| Méretek: | 235*240*115mm |
| Súly: | 1.6Kg |
| A töltéshez alkalmas adapter - paraméter | DC 5V/2A |
| szög | 350°/90° |
| Cloud Storage árazás: | |
| 30 napos előfizetés (7 napos archiválási rekord a felhőben) | 1,99 USD |
| 30 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 3,99 USD |
| 180 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 10,99 USD |
| 180 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99 USD |
| 360 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99 USD |
| 360 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 39,99 USD |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb


















