Viking HDs02 4G Solar HD kamera
SolarViking HDs02 4G HD kamera
Solar HD kamera VIKING HDs02 4G forgó motoros lencsével, védelem IP66 és erős éjszakai infravörös látás. Alkalmas áramellátás nélküli területek biztosítására. A három napelemnek...
Termékkód: VHDS02 EAN: 8595656507116 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
SolarViking HDs02 4G HD kamera
Solar HD kamera VIKING HDs02 4G forgó motoros lencsével, védelem IP66 és erős éjszakai infravörös látás. Alkalmas áramellátás nélküli területek biztosítására. A három napelemnek köszönhetően a kamera teljesen független az elektromos hálózattól. A napelemes kamera PIR érzékelővel van felszerelve, amely megbízhatóan érzékeli a mozgást 8 méteres távolságig.

Kizárólag 4G SIM-kártyával működik (nem kompatibilis az Orange SIM-kártyákkal), és a kártyán lévő PIN-kódot deaktiválni kell.
Főbb jellemzők:
- 4G kapcsolat típusa
- Egyszerű vezérlésmobil APP-n keresztül
- Az adatok tárolásának lehetősége szabványos TF/MicroSD memóriakártyákon vagy felhőtárolón .
- PIR funkció emberi mozgásérzékelés (8 m hatótávolság) és értesítések mobiltelefonra .
- IR (infravörös) és színes éjjellátó akár 30m-es távolságig
- forgó motoros lencse
- Full HD 1080P (1920x1080 pixel) felbontás
- A felvett videó kódolásaH.265 és H.264+
- Tápellátás3 napelemmel, akár 22 W-os teljesítményig
- IP66 víz- és porvédelem

Nagyszerű minőség és felbontás




- Napkollektor (kamerán)
- 2 x napelemes panel tartozék
- Kamera
- Töltőkábel
- Hosszabbító kábel
- Installációs készlet és csipesz
- Külső akkumulátor
- Fali tartó (napelemhez)
| Technikai specifikációk: | |
| Szenzor típusa: | 3.0MP 1/2.7" CMOS |
| SIM kártya: | Nano SIM |
| Rekordfelbontás: | 1920*1080 |
| Akkukapacitás: | 32000mAh |
| Napelem kapacitás: | 22W |
| Night Mode: | UN |
| TF kártya támogatása: | ANO (16GB-128GB) |
| Működési hőmérséklet: | -10~60°C |
| Standby energiafogyasztás: | 0.05W |
| Védelem: | IP66 (csak akkor érvényes, ha az összes bemeneti és kimeneti csatlakozót pl. szilikon védőburkolattal fedik) |
| Méretek: | 235*240*115mm |
| Súly: | 2Kg |
| A töltéshez alkalmas adapter - paraméter: | DC 5V/2A |
| szög | 350°/90° |
| Cloud Storage árazás: | |
| 30 napos előfizetés (7 napos archiválási rekord a felhőben) | 1,99 USD |
| 30 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 3,99 USD |
| 180 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 10,99 USD |
| 180 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99 USD |
| 360 napos előfizetés (7 napos archivált felvétel a felhőben) | 19,99 USD |
| 360 napos előfizetés (30 napos archivált felvétel a felhőben) | 39.99 USD |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb


















