Viking munkalámpa B6742
Viking B6742 munkalámpa
A Viking B6742 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.
A munkalámpa 400 lm fényerősséget, praktikus rögzítési lehetőségeket (kampó...
Termékkód: B6742 EAN: 8595656508328 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking B6742 munkalámpa
A Viking B6742 egy praktikus és megbízható munkalámpa, amely ideális a műhelybe, otthonra, építkezésre vagy nyaralóba.
A munkalámpa 400 lm fényerősséget, praktikus rögzítési lehetőségeket (kampó akasztáshoz, mágnesek és rugalmas konzol) és nagy tartósságot kínál a IPX6/IK07 védelemnek köszönhetően, amelyet a szakemberek és a barkácsolók egyaránt értékelni fognak.
Ez a lámpa előnye, hogy töltéséhez nem kell hagyományos elemeket használnia, csak töltőkábelt kell használnia az adott bemeneti vagy töltési módhoz felsorolt műszaki adatoknak megfelelően.
A csomag hatóköre:
1 db - Viking B6742 kézi munkalámpa
1 db - USB-C USB-A kábel
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking B6742 kézi munkalámpa |
| Fényforrás | SMD+COB |
| Luminance: | 120 lm - 400 lm - 200 lm (SMD) |
| Fényszín: | 5500 - 7500K, Ra 70 |
| Control Mode: | A lámpa aktiválásához nyomja meg az ON/OFF kapcsolót, majd egyedi nyomásokkal váltogathat a fénymódok között, amíg végül ki nem kapcsolja a lámpát. | .
| Működési idő: | 9h(Low) - 3h(High) - 5h(SMD) |
| Védelem: | IPX6/IK07 |
| Méretek: | 16.5 x 5.4 x 3 cm |
| Akkukapacitás: | 3.7V 2200mAh |
| Töltési idő: | 2.5h |
| Akkumulátor kijelző: | 4 LED-es kijelző |
| Bemenet: | USB-C |
| Súly: | 193g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















