Viking SR25 kültéri napelemes LED mozgásérzékelős lámpa
Viking SR25 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Rendezze be otthona vagy ingatlana kültéri területeit egy hatékony és gazdaságos PIR-érzékelővel ellátott napelemes LED-es világítással. A Viking SR25 fényes megvilágítást...
Termékkód: VSR25 EAN: 8595656504702 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking SR25 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
Rendezze be otthona vagy ingatlana kültéri területeit egy hatékony és gazdaságos PIR-érzékelővel ellátott napelemes LED-es világítással. A Viking SR25 fényes megvilágítást (4000 K) biztosít nagy színpontossággal és akár 1000 lm fényerővel. Szükség szerint négy világítási mód közül választhat.
PIR-érzékelő 120°-os érzékelési szöggel rendelkezik, hatótávolsága legfeljebb 5 méter. Amint mozgást észlel, a lámpa automatikusan bekapcsol. A fejlett és nagy teljesítményű monokristályos napelem nagy töltési teljesítményt biztosít. A Viking SR25 robusztus kialakítású, tanúsított IP54 ellenállósági besorolással rendelkezik.

Főbb jellemzők:
- Luminance akár 1000 lm
- Erős LED megvilágítás (4000K) nagy színpontossággal (Ra>70)
- LED 2835 (21 db) Fényforrásként LED-eket használnak.
- Integrált PIR érzékelő 120°-os érzékelési szöggel és akár 5 méteres hatótávolsággal
- A fejlett ALS2.3 technológia állandó megvilágítást biztosít még változó körülmények között is
- 4 megvilágítási mód, módváltás egy gombnyomással
- A világítás akár 10 napig is kitart a nem megfelelő körülmények között
- Napenergia-ellátás monokristályos napelemen keresztül, 4,86V/2W-os teljesítményű
- Teljes akkumulátortöltés 5 óra alatt
- Robusztus test IP54-es besorolással

Modern és környezetbarát világítás
A Viking SR25 kiváló választás mindazok számára, akik modern és energiahatékony kültéri világítást keresnek. A LED-es lámpa egyszerűen felerősíthető az Ön által kiválasztott helyre, és a napenergiának köszönhetően a Viking SR25 karbantartásmentes lesz.
A felhasznált monokristályos napelem teljesítménye 4,86 V/2 W. Ha a kültéri körülmények nem megfelelőek, a Viking SR25 lámpa még akár 10 további napig is képes működni.
A Viking SR25 napelemes LED-es kültéri mozgásérzékelős lámpa ideális a kertben, a felhajtón, a teraszon vagy a bejárati ajtónál történő használatra.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking SR25 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelős lámpa
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking SR25 Solar LED kültéri mozgásérzékelős lámpa |
| Luminance: | 1000 lm |
| Fényszín: | 4000K, Ra>70 |
| Light type: | LED 2835, 21db |
| Világítási idő nem megfelelő körülmények között: | >10 nap |
| Vezérlési mód: |
gomb, ON/OFF megnyomása 1,5s-ig rövid megnyomás a világítási mód megváltoztatásához |
| Világítási mód: | M1:25% hajnalban M2:10% + PIR (30S) hajnalban M3:0%+PIR(30S) hajnalig M4:100% hajnalig |
| Módjelzés: |
A világítási mód váltásakor a fényjelző az üzemmódnak megfelelően villog: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Védelem: | IP54 |
| Anyag: | ABS+PC |
| Beszerelési magasság: | 2.5-3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Méretek: | 15,7 x 4,9 x 15 cm |
| Napelemek műszaki adatai: | |
| Típus: | Monokristályos |
| Teljesítmény: | 4.86V/2W |
| Akkumulátor specifikációk: | |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Kapacitás: | 3.7V/7.4Wh |
| Töltési/kisülési hőmérséklet: | 0~45°C/-20~60°C |
| Feltöltési idő: | 5h |
| Teljesítmény: | 160lm/W |
| A teljes termék súlya: | 400g |
A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















