Night Pearl BURU 25 MAX II LRF - Termikus képalkotó monokulár
Nagy teljesítményű zsebméretű termikus monokulár 25 mm-es objektívvel és 640x512 px / 12um maggal. A monokulár beépített lézeres távolságmérővel, tökéletesen fokozatos digitális zoommal, Wi-Fi-vel és sok más felhasználói...
Termékkód: 2NPBURU25MAXIILRF EAN: 8594191312391 Gyártó: Night Pearl
- Leírás
- Termékkérdés
Nagy teljesítményű zsebméretű termikus monokulár 25 mm-es objektívvel és 640x512 px / 12um maggal. A monokulár beépített lézeres távolságmérővel, tökéletesen fokozatos digitális zoommal, Wi-Fi-vel és sok más felhasználói funkcióval rendelkezik.
A Night Pearl BURU hőkamerás monokulár kiváló teljesítményt, számos integrált funkciót és mindenekelőtt kis súlyú zsebméretet tesz lehetővé. Ennek köszönhetően mindig kéznél lehetnek, akár vadászik, akár természetet figyel, akár tárgyakat vizsgál.
A Night Pearl BURU 25 MAX II LRF minőségi, 640x512 px felbontású maggal, integrált távolságmérővel és számos felhasználói funkcióval rendelkezik, amelyeket még a profi vadászok is értékelni fognak.
Jellemzők:
- hőkamerás monokuláris
- kompakt méret, kis súly
- intuitív egykezes kezelés
- fókuszáló lencse
- nagy teljesítményű detektor, amely minőségi képet és jobb célérzékelést biztosít éjjel-nappal
- 12 zobrazm képalkotó érzékelő és nagy teljesítményű lencse, amely lehetővé teszi a cél észlelését 1300 m távolságig
- a kép magas frissítési gyakorisága garancia minden pillanat megörökítésére
- Nagy felbontású HD kijelző éles képeket és élénk színeket biztosít
- integrált lézeres távolságmérő +/- 1 m-es célmérési pontossággal, akár 600 m távolságban
- egyszeri és folyamatos távolságmérési mód
- 4 féle képszínpaletta
- kézi / automatikus kalibrálás
- stabil teljesítmény
- videók és képek készítésére, a belső memóriában való tárolására, valamint a barátokkal és családdal való megosztásra
- videó kimenet
- PIP (kép a képben)
- digitális iránytű
- dőlésérzékelő (giroszkóp)
- automatikus kijelző kikapcsolási funkció
- Wi-Fi
- Alkalmazás Androidra vagy iOS-re, amely számos egyedi funkciót kínál, mint például a képek streamelése, fájlmegosztás stb.
Műszaki adatok:
| Night Pearl BURU 25 MAX II LRF | |
| Magtípus | hűtetlen, VOx |
| Kernel felbontás | 640x512 képpont |
| Méret px | 12 µm |
| Frissítési ráta | 50 Hz (PAL), 60 Hz (NTSC) |
| Optikai tulajdonságok | |
| Lencse mérete | 25 mm |
| Látómező | 17,5 x 14 ° |
| Optikai nagyítás | 1,5-6x |
| Digitális zoom 0,5-szeres lépésekben | x1-x4 |
| Minimális fókusztávolság | 1 m |
| Kimeneti pupilla átmérője | 20 mm |
| Dioptria korrekció | -4 / +5 dioptria |
| Észlelési távolság / Azonosítási távolság (cél 1,7 m x 0,5 m, Pn 99%) |
1298 m / 845 m |
| Kijelző | |
| típus | LCOS |
| Megkülönböztetés | 1280 x 960 px |
| Egyéb specifikációk | |
| Wi-Fi | Igen |
| Készítsen fényképeket és videókat | Igen |
| Elemtípus | Integrált újratölthető, Li-ion |
| Max. elem élettartam (25 °C-on) * | 6 óra |
| Lézertávmérő | Igen |
| Lézeres távolságmérő tartomány** | 600 m |
| Mérési pontosság | +/- 1 m |
| APP kompatibilitás | Igen |
| Integrált memória mérete | 16 GB |
| Dimenzió | 130 x 70 x 52 mm |
| Súly | 320 g |
| Garancia | 36 hónap |
* Az akkumulátor élettartamát közvetlenül befolyásolják a környezeti éghajlati viszonyok és az olyan funkciók használatának gyakorisága, mint a Wi-Fi, videofelvétel, lézeres távolságmérő stb.
** Max. távolság kedvező éghajlati viszonyok között (eső, köd stb. nélkül)
A csomag tartalma: Night Pearl BURU hőkamera monokulár, csatlakozó kábel, hálózati adapter, csuklópánt, nyakba akasztható hurok, védőburkolat, CZ használati útmutató

Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















