Viking M302/Lightning vezeték nélküli mikrofonkészlet
2x Viking M302/Lightning vezeték nélküli "felcsatolható" mikrofon
A kis méretű, nagy teljesítményű Viking M302/Lightning vezeték nélküli mikrofon alkalmas kiváló minőségű audio/video felvételek készítésére. A hosszú...
Termékkód: VM302L EAN: 8595656506911 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
2x Viking M302/Lightning vezeték nélküli "felcsatolható" mikrofon
A kis méretű, nagy teljesítményű Viking M302/Lightning vezeték nélküli mikrofon alkalmas kiváló minőségű audio/video felvételek készítésére. A hosszú akkumulátor-üzemidő, a nagy mikrofonérzékenység és a felesleges kábelek hiánya a fő előnyök, amelyek megkönnyítik és kényelmessé teszik a hangfelvételek készítését.
Főbb jellemzők:
- A teljes feltöltési idő mindössze 70 perc
- Mikrofon érzékenysége -26dB
- Frekvenciatartomány 20Hz-20kHz
- A mikrofon élettartama akár 6 óra
- Védő töltőtáska
- Egyszerű csíptethető rögzítés
- Távolság legalább300m nyílt terepen
- Távolság akár 20m zárt térben

A Viking M302/Lightning mikrofon nagy előnye az akkumulátor, amelynek élettartama akár 6 óra is lehet, így elegendő időt biztosít a minőségi audio/videofelvételek készítéséhez. Az Android és iOS operációs rendszerek támogatásával ez a Viking M302/Lightning mikrofon megbízhatóan szolgálja Önt.

A mikrofon rendelkezik Plug and Play funkcióval, ami egy nagyon egyszerű, bárki által elvégezhető csatlakoztatás. A Viking M302/Lightning mikrofon csatlakoztatásához nem kell semmilyen további alkalmazást telepítenie.Egyszerűen csak csatlakoztassa a mikrofon fogadó modemjét, amely párosodik a mikrofonnal, és máris kezdheti a felvételt.

A legalább 300 méter hatótávolság nyílt területen és még 20 méterig zárt területen lehetővé teszi, hogy a mikrofonnal szabadon, korlátozás nélkül mozoghasson a felvételek során.

Egyszerre több lehetőség közül választhat. A VIKING M302 mikrofont USB-C vagy 3,5 mm-es jack csatlakozóval is forgalmazzuk.
| Technikai specifikációk: | |
| Akkukapacitás: | 70mAh |
| Töltési idő: | 70 perc. |
| Frekvencia: | 2.4GHz |
| Frekvenciatartomány: | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon: | kettős, digitális |
| Mikrofon érzékenysége: | -26dB |
| Bemenet: | DC 4.8-5.4V |
| Átviteli távolság: | minimum 300m nyílt tér, legfeljebb 20m zárt tér |
| Működési idő: | 6h |
| SNR (jel-zaj arány): | 64dB |
| Feltöltési bemenet: | USB-C |
| Késleltetés: | 15ms |
| < | < |
| Case Specifications: | |
| Akkumulátor típusa | Polimer lítium-ion |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Direkt áram (mikrofon nélkül a tokban) | 17 uA |
| Statikus áram (a mikrofon teljesen feltöltve a tokban) | 35 uA |
| Működési áram (egy mikrofon a házban) | <=232mA |
| Működési áram (minden mikrofon a házban) | <=460mA |
| Töltési áram (DC-5V) | <=825mA |
| Feszültség teljes töltésnél | 4.17V |
| alacsony nyugalmi akkumulátorfeszültség | <3.3V |
| Nagyfeszültségű védelem | 5.55V |
| Túlmelegedés elleni védelem | <=45° |
| Bemeneti töltőport | C típus |
| Kimeneti töltőport | Réz érintkező |
| töltőház bemeneti feszültség | DC 4.8~5.4V |
| A töltőház kimeneti feszültsége | DC 4.7~5.4V |
| Case töltési idő | <=105min |
| Mikrofon töltési ideje teljesen feltöltött tokból | 3 x |

A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb

















