Viking M360/3in1 vezeték nélküli mikrofon
Viking M360/3in1 vezeték nélküli csíptethető mikrofon
A kisméretű, nagy teljesítményű Viking M360/3in1 vezeték nélküli felcsatolható mikrofon kiváló minőségű audio/video felvételek készítésére alkalmas. A hosszú...
Termékkód: VM3603IN1 EAN: 8595656506867 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking M360/3in1 vezeték nélküli csíptethető mikrofon
A kisméretű, nagy teljesítményű Viking M360/3in1 vezeték nélküli felcsatolható mikrofon kiváló minőségű audio/video felvételek készítésére alkalmas. A hosszú akkumulátor-üzemidő, a nagy mikrofonérzékenység és a felesleges kábelek hiánya a fő előnyök, amelyek egyszerű és kényelmes hangfelvételt tesznek lehetővé.
Főbb jellemzők:
- A teljes feltöltési idő mindössze 80 perc
- Mikrofon érzékenysége -26dB
- Frekvenciatartomány 20Hz-20kHz
- Mikrofon élettartama akár 7 óra
- Egyszerű csíptethető rögzítés
- Tartománya legalább 100m nyílt területen
- Távolság akár 20m zárt térben

A Viking M360/3in1 mikrofon nagy előnye az akár 7 órás üzemidővel rendelkező akkumulátor, amely elegendő időt biztosít a minőségi audio/videofelvételek készítéséhez. Az Android és iOS operációs rendszerek támogatásával ez a Viking M360/3in1 mikrofon megbízhatóan fogja szolgálni Önt.

Egy másik előnye a Plug and Play funkció, amely egy nagyon egyszerű csatlakoztatás, amit bárki meg tud csinálni. A Viking M360/3in1 mikrofon csatlakoztatásához nem kell semmilyen további alkalmazást telepítenie. Csak csatlakoztassa a mikrofon vételi modemjét, amely párosodik a mikrofonnal, és máris kezdheti a felvételt.

A min. 100m hatótávolság nyílt térben és akár 20m zárt térben lehetővé teszi, hogy a mikrofonnal szabadon, korlátozás nélkül mozoghasson a felvétel során.

| Technikai specifikációk: | |
| Akkukapacitás: | 70mAh |
| Töltési idő: | 80 perc. |
| Frekvencia: | 2.4GHz |
| Frekvenciatartomány: | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon: | kettős, digitális |
| Mikrofon érzékenysége: | -26dB |
| Bemenet: | DC Jack 3.5mm; 4.8-5.4V |
| Átviteli távolság: | minimum 100m nyílt tér, legfeljebb 20m zárt tér |
| Működési idő: | 7h |
| SNR (jel-zaj arány): | 64dB |
| Feltöltési bemenet: | USB-C |
| Késleltetés: | 15ms |


A termékképek csak tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk kifejezett értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb

















