Viking SR54 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelős lámpa
Viking SR54 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
A Viking SR54 napelemes LED lámpa tökéletes megoldás a biztonságos és megbízható kültéri világításhoz. A Viking SR54 fényes megvilágítást (4000K) biztosít nagy...
Termékkód: VSR54 EAN: 8595656504405 Gyártó: VIKING
- Leírás
- Termékkérdés
Viking SR54 Solar LED mozgásérzékelős kültéri lámpa
A Viking SR54 napelemes LED lámpa tökéletes megoldás a biztonságos és megbízható kültéri világításhoz. A Viking SR54 fényes megvilágítást (4000K) biztosít nagy színpontossággal és akár 1000 lm fényerővel. Szükség szerint négy világítási mód közül választhat.
A PIR-érzékelő 120°-os érzékelési szöggel és 5 méteres hatótávolsággal rendelkezik. A Viking SR54 egyszerűen felszerelhető különböző felületekre vagy a földbe szúrható, így ideális választás a kert, a feljáró vagy a terasz megvilágítására.
<
Főbb jellemzők:
- Fényerősség akár 1000 lm
- Erős LED világítás (4000K) nagy színpontossággal (Ra>70)
- LED 2835 (20 db) Fényforrásként szolgál.
- 4 világítási mód, módváltás gombbal
- PIR mozgásérzékelő 120°-os érzékelési szöggel és akár 5 méteres hatótávolsággal
- A lámpa akár 10 napig is működhet nem megfelelő körülmények között
- Napenergia-ellátás monokristályos napelemen keresztül, 4,86V/1,4W
- Teljes akkumulátortöltés 7 óra alatt
- IP54 minősítés biztosítja a por- és fröccsenésállóságot
<
Modern és energiatakarékos világítás
A Viking SR54 kiváló választás mindazoknak, akik modern és energiatakarékos mozgásérzékelős világítást keresnek.
A kültéri LED-es világítás egyszerűen felhelyezhető a kiválasztott helyre, és a napenergiának köszönhetően a Viking SR54 karbantartásmentes lesz.
Ha a kültéri körülmények nem megfelelőek, a Viking SR54 a Viking SR54 akár 10 napig is képes működni.A Viking SR54 akár 10 napig is működhet.A Viking SR54 napelemes LED-es kültéri mozgásérzékelős lámpa ideális a kertben, a felhajtón, a teraszon vagy a bejárati ajtónál való használatra.

A csomag terjedelme:
1 db - Viking SR54 kültéri napelemes LED-es mozgásérzékelős lámpa
| A lámpa műszaki jellemzői: | |
| Modell: | Viking SR54 Solar LED kültéri mozgásérzékelős lámpa |
| Luminance: | 1000 lm |
| Fényszín: | 4000K, Ra>70 |
| Light type: | LED 2835, 20db |
| Világítási idő nem megfelelő körülmények között: | >10 nap |
| Vezérlési mód: |
gomb, ON/OFF megnyomása 1,5s-ig rövid megnyomás a világítási mód megváltoztatásához |
| Világítási mód: | Mód M1: 100 lm + PIR (1perc) hajnalig Mód M2: 0 lm + PIR (1perc) hajnalig M3 üzemmód: 300 lm 6 órán át M4 üzemmód: 1000 lm 2 órán át |
| Technológia: | ALS2.3 |
| Védelem: | IP54 |
| Anyag: | ABS+PS |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Méretek: | 17.9 x 15 x 15 cm |
| Napelemek műszaki adatai: | |
| Típus: | Monokristályos |
| Teljesítmény: | 4,86V/1,4W |
| Akkumulátor specifikációk: | |
| Akkumulátor típusa: | Li-ion |
| Kapacitás: | 3,7V/7,4Wh |
| Töltési/kisülési hőmérséklet: | 0~45°C/-20~60°C |
| Feltöltési idő: | 7h |
| Hatékonyság: | 160lm/W |
| Teljes súly: | 740g |
A termékképek kizárólag tájékoztató jellegűek.
A műszaki specifikációk előzetes értesítés nélkül változhatnak.


Fotócsapdák
Vadászoptika
Ellenőrző kamerák
Kémény igények
OXE Power
Kamera rendszerek
Biztonsági rendszerek
Hozzáférési rendszerek
Tűzjelzők
Strukturált kábelezés
Telefonok
Elektronika egyéb



















